Mějte data všude a přitom nikde

Mějte data všude a přitom nikde

Cloud je nejmodernější řešení pro ty, kteří potřebují rychlý a bezpečný přístup ke svým datům. Cloudové úložiště vám připojíme bez dodatečné změny infrastruktury vašeho prostředí.
Vzdálené cloudové úložiště vám umožní ukládat data, která lze v případě potřeby ihned využít pro proces obnovy přímo z prostředí vašeho uživatelského rozhraní.

Skvělý poměr cena/výkon
Skvělý poměr cena/výkon
Osobní přístup
Osobní přístup
Rychlá odezva
Rychlá odezva
Vzdálená správa
Vzdálená správa
1

Cloud na míru

Víme, že každý zákazník má jiné specifické požadavky a proto vše řešíme individuálně, dle Vašich aktuálních potřeb. I v případě pokud máte neobvyklé bezpečnostní nároky, můžeme společně vaší síťovou ochranu probrat, zaměřit se na veškeré vaše priority a sestavit vám řešení přímo na míru.

Virtuální server, který taktéž poskytujeme jako službu, má přesně dané výkonnostní parametry a SLA (Service Level Agreement) popisující garantovanou dostupnost.

Děláme to jinak

Profesionalita a osobní zodpovědnost každého zaměstnance jsou základními kameny našeho týmu. Tyto hodnoty nám umožňují poskytovat kvalitní služby zaměřené na vaše individuální potřeby.
Osobní přístup

Osobní přístup

Nebuďte jen dalším z čísel volajících na infolinku. Díky osobnímu přístupu poznáme vás i vaše problémy a dokážeme tak najít ideální řešení.
Rychlá odezva

Rychlá odezva

Dlouhé čekání na vyřešení problému je s námi minulostí. Váš problém vyřešíme kvalitně a včas.
Komplexní služby

Komplexní služby

Ať už máte problémy s telefonem, notebookem nebo internetem, díky našim komplexním službám vyřešíte vyřešíte vše najednou!
NGN
NGN

Kontaktujte nás

Vybrali jste si naši službu nebo se chcete na něco zeptat? Vyplňte kontaktní formulář a najdeme ideální řešení.

  Jméno*

  Email*

  Adresa firmy*

  Název firmy*

  Zpráva*

  Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení poptávky. Více se dočtete v sekci Zásady ochrany osobních údajů.