Jedničky a nuly nechte na nás

Jedničky a nuly nechte na nás

Poskytujeme kvalitní služby v oblasti správy sítí, serverů, koncových stanic a uživatelských rozhraní. Nefunguje vám myš, nebo si nevíte rady s implementací serveru do infrastruktury? Jsme tu pro vaše veškerá přání, potřeby a požadavky

Skvělý poměr cena/výkon
Skvělý poměr cena/výkon
Osobní přístup
Osobní přístup
Rychlá odezva
Rychlá odezva
Vzdálená správa
Vzdálená správa
1

Správa a konfigurace LAN, WAN, WIFI a aktivních prvků

Pomůžeme vám s nastavením a kompletní správou vašich zařízení pro připojení k vnitřní síti, internetu a bezdrátovému připojení (routery, switche, přístupové body aj.).

2

Správa serverů

O váš server se postaráme od A do Z. Zajistíme implementaci, provoz, řízení, nastavení, aktualizace i zabezpečení vašeho serveru.

3

Virtualizace

Pokud nemáte prostor pro rack a nechcete mít data umístěna pouze v jednom bodě, nabízíme pro vás virtualizované řešení vašich serverů a jejich kompletní správu.

4

Podpora uživatelů

Rádi převezmeme vaše starosti, abyste se mohli soustředit pouze na vaše podnikání. Můžeme vám poskytnout služby našich vyškolených techniků, kteří se rádi postarají o vaše počítače, notebooky, smartphony, tiskárny a i ostatní periferie. Tolik potřebná online a vzdálená podpora na profesionální úrovni je pro nás samozřejmostí.

5

Zálohování dat a monitoring

Nenávratně ztracená data jsou s námi minulostí. Dokážeme vám zajistit správné nastavení pravidelných záloh a to za využití datových úložišť nebo profesionálních cloudových řešení.

Děláme to jinak

Profesionalita a osobní zodpovědnost každého zaměstnance jsou základními kameny našeho týmu. Tyto hodnoty nám umožňují poskytovat kvalitní služby zaměřené na vaše individuální potřeby.
Osobní přístup

Osobní přístup

Nebuďte jen dalším z čísel volajících na infolinku. Díky osobnímu přístupu poznáme vás i vaše problémy a dokážeme tak najít ideální řešení.
Rychlá odezva

Rychlá odezva

Dlouhé čekání na vyřešení problému je s námi minulostí. Váš problém vyřešíme kvalitně a včas.
Komplexní služby

Komplexní služby

Ať už máte problémy s telefonem, notebookem nebo internetem, díky našim komplexním službám vyřešíte vyřešíte vše najednou!
NGN
NGN

Kontaktujte nás

Vybrali jste si naši službu nebo se chcete na něco zeptat? Vyplňte kontaktní formulář a najdeme ideální řešení.

  Jméno*

  Email*

  Adresa firmy*

  Název firmy*

  Zpráva*

  Vaše osobní údaje zpracováváme za účelem vyřízení poptávky. Více se dočtete v sekci Zásady ochrany osobních údajů.